Подготви се за најдобриот фудбал ова лето!

Одбери еден од пакетите по одлична цена И гледај најмногу спорт единствено на neotv!

neoTrio 50

Оптика
Договор на 2 години
ДЕН.1490
1.390 ДЕН. месечно
 • До 100 ТВ канали
 • Вклучени SportKlub & Eurosport
 • neoTV на 2 смарт уреди
 • Android™ ТВ уред
 • До 50 Mbps / 50 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер
ПРОМО

neoTrio 100

Оптика
Договор на 2 години
ДЕН.1990
1.690 ДЕН. месечно
 • До 100 ТВ канали
 • Вклучени SportKlub & Eurosport
 • neoTV на 2 смарт уреди
 • Android™ ТВ уред
 • До 100 Mbps / 100 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер
ПРОМО

neoTrio 300

Оптика
Договор на 2 години
ДЕН.2590
2.290 ДЕН. месечно
 • До 100 ТВ канали
 • Вклучени SportKlub & Eurosport
 • neoTV на 2 смарт уреди
 • Android™ ТВ уред
 • До 300 Mbps / 300 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер
ПРОМО

neoTrio 20

LTE безжичен
Договор на 2 години
ДЕН.1290
1.090 ДЕН. месечно
 • До 90 ТВ канали
 • Вклучени SportKlub & Eurosport
 • neoTV на 2 смарт уреди
 • Android™ ТВ уред
 • До 20 Mbps / 2 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер
Промо

TrioFiber Optima

Оптика
Договор на 2 години
ДЕН.1290
1.190 ДЕН. месечно
 • До 80 ТВ канали
 • neoTV на 2 смарт уреди
 • Android™ ТВ уред
 • До 50 Mbps / 50 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер
ПРОМО
Image not available
ARENA SPORT

UEFA Лигата на шампиони,
UEFA Лига Европа,
Италијанското првенство Serie A,
Француско првенство Ligue 1,
Ракометната EHF Лига на шампиони,
Кошаркарската NBA и ABA лига

Image not available
SPORTKLUB

Англиско првенство - Premier League,
Шпанско првенство - La Liga,
Квал. во Европско и Светско првенство
UEFA Лига на нации
Кошаркарските Euroleague и Eurocup
Тенис (Wimbledon, Masters Series и WTA tour).

Image not available
EUROSPORT

Германско првенство - Bundesliga
Тенис - Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open
Зимска и летна Олимпијада
Светски куп во алпско скијање
Ски скокови - 4 скокалници
Велосипедизам
Светско првенство Snooker

previous arrow
next arrow
Slider

Ти треба само интернет?

СУПЕРБРЗ ОПТИЧКИ ИНТЕРНЕТ

ПРОМОТИВНО ВЕЌЕ ОД 890 ДЕН./МЕС.

СУПЕРБРЗ ОПТИЧКИ ИНТЕРНЕТ

Земи го најстабилниот интернет со брзини до 300 Mbps
Дознај повеќе

ИНСТАНТ БЕЗЖИЧЕН ИНТЕРНЕТ

ПРОМОТИВНО ВЕЌЕ ОД 590 ДЕН./МЕС.

ИНСТАНТ БЕЗЖИЧЕН ИНТЕРНЕТ

Вклучи веднаш безжичен интернет со брзини до 20 Mbps
Дознај повеќе

Како да нарачате?

Онлајн преку веб-страницата

Онлајн преку веб-страницата

Нарачајте онлајн со пополнување на формата за даден пакет за кој сте заинтересирани.

Продажни места

Продажни места

Дознајте каде се може да случите договор за нашите услуги.
Кликни тука

Телефонска нарачка

Телефонска нарачка

Јавете се во контакт центарот и телефонски склучете договор. Ние ќе се погрижиме за доставата на документите!
02/ 55 11 155

Проверете дали има оптика во Вашиот дом!