MK  |  SQ   ☎ 02/55 11 155   Контакт 

Search

In memoriam – Ана Илиевска

Со големо жалење денес ја примивме веста дека нашата колешка Ана Илиевска, вчера (20.06.2021) трагично го загуби животот во сообраќајна несреќа. Ова е голема загуба за колективот на НЕОТЕЛ како и за нејзиното семејство.

Ана беше дел од тимот на НЕОТЕЛ повеќе години и ќе остане во нашето сеќавање како вредна колешка која направи значаен придонес во остварувањето на целите на компанијата.

НЕОТЕЛ загуби вреден работник кој изминатите години совршено се вклопи во тимот како колешка но и како пријателка.

Нека почива во мир!

Вести

In memoriam – г-дин Трајче Черепналковски

In memoriam Г-дин Трајче Черепналковски Со неизмерна тага и неверување известуваме дека денес (06.04.2023), ненадејно почина г-дин Трајче Черепналковски, долгогодишниот директор на телекомуникацискиот оператор –

Повеќе »
small_c_popup.png

Оставете ни ги вашите податоци и ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.