ДА НАВИВАМЕ ЗАЕДНО!
ГЛЕДАЈ NEOTV БЕСПЛАТНО НА СМАРТФОН ИЛИ ANDROID TV!
Современ концепт на интерактивна телевизија
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

ИНТЕРАКТИВНА ТЕЛЕВИЗИЈА

Навикни се на погодностите од модерното гледање ТВ. Гледај што сакаш и кога сакаш.

НАЈМНОГУ СПОРТ НА NEOTV

Гледај ги сите најпопуларни спортски натпревари кога сакаш во кристална HD слика.

БРЗИНА ДО 300 Mbps

Неверојатно стабилен и супербрз оптички интернет

НАЈМАЛ ПИНГ

Убедливо најмал пинг на пазарот кој ќе ви овозможи беспрекорно геминг искуство

НАЈМНОГУ СПОРТ ВО КРИСТАЛНА HD СЛИКА

Image not available
ARENA SPORT

UEFA Лигата на шампиони,
UEFA Лига Европа,
Италијанското првенство Serie A,
Француско првенство Ligue 1,
Ракометната EHF Лига на шампиони,
Кошаркарската NBA и ABA лига

Image not available
SPORTKLUB

Англиско првенство - Premier League,
Шпанско првенство - La Liga,
Квал. во Европско и Светско првенство
UEFA Лига на нации
Кошаркарските Euroleague и Eurocup
Тенис (Wimbledon, Masters Series и WTA tour).

Image not available
EUROSPORT

Германско првенство - Bundesliga
Тенис - Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open
Зимска и летна Олимпијада
Светски куп во алпско скијање
Ски скокови - 4 скокалници
Велосипедизам
Светско првенство Snooker

previous arrow
next arrow
Slider

Современ концепт на интерактивна телевизија

Уживај во сите погодности од интерактивната телевизија. Паузирај, снимај и премотувај програма во живо кога сакаш и од кој уред сакаш.

Ми треба брзо! најбрзо! супер брзо!

Со оптички интернет брзината е секојдневие. Сменете ги навиките и пуканките и пијалокот земете ги пред да започнете да стримате или симнувате содржина.

Видео содржина

1GB видео = 20 сек.

Слики/документи

500 MB слики/док. = 13 сек.

* пресметано со максимален проток на пакет Fiber 300

Инстант интернет кога ќе посакате

Приклучете го безжичниот рутер во струја и веднаш почнете да користите интернет. Сакате на друга локација? Само префлете го уредот и продолжете да користите.

15-16-20-83-1-01_new.png

ИЗВЕСТУВАЊА

Вести

In memoriam – Ана Илиевска

Со големо жалење денес ја примивме веста дека нашата колешка Ана Илиевска, вчера (20.06.2021) трагично го загуби животот во сообраќајна несреќа. Ова е голема загуба

Прочитај
Вести

НЕОТЕЛ СО ОДЛИЧНА МОЖНОСТ ЗА СИТЕ ПОДДРЖУВАЧИ НА МАКЕДОНСКАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА

Во пресрет на фудбалското првенство овој месец, НЕОТЕЛ, на сите поддржувачи на македонската репрезентација им овозможуваме одлична можност бесплатно да ги следат натпреварите од каде

Прочитај