Известување за промена на работно време на НЕОТЕЛ продажен салон

 

Согласно последните измени на Владата, во однос на времетраењето на полицискиот час, салонот на Неотел, од утре (06.04.2021) ќе работи со скратено работно време.
Пон.- пет. од 09:00 до 19:00
Сабота (непроменето) од 09:30 до 15:30

Апелираме клиентите при посетата на продажниот салон да се придржуваат на укажаните препораки:

  • Задолжително да носат заштитна маска.
  • Да ги дезинфицираат рацете при влегување во салонот.
  • Доколку во салонот има веќе посетител, да почекаат пред салонот додека не излезе посетителот.
  • Да држат безбедно растојание од два метри од другите посетители.
#останетебезбедни #останетездрави
Вести

In memoriam – Ана Илиевска

Со големо жалење денес ја примивме веста дека нашата колешка Ана Илиевска, вчера (20.06.2021) трагично го загуби животот во сообраќајна несреќа. Ова е голема загуба

Повеќе »
Вести

НЕОТЕЛ СО ОДЛИЧНА МОЖНОСТ ЗА СИТЕ ПОДДРЖУВАЧИ НА МАКЕДОНСКАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА

Во пресрет на фудбалското првенство овој месец, НЕОТЕЛ, на сите поддржувачи на македонската репрезентација им овозможуваме одлична можност бесплатно да ги следат натпреварите од каде

Повеќе »