MK  |  SQ   ☎ 02/55 11 155   Контакт 

Search
Holiday
Image is not available
Овие празници
УЖИВАЈТЕ ВО
СУПЕР БРЗ ИНТЕРНЕТ
веќе од 790 ден./мес.
Image is not available
Image is not available

НЕ ПРАВЕТЕ КОМПРОМИСИ КОГА СТАНУВА ЗБОР ЗА КВАЛИТЕТЕН И СТАБИЛЕН ИНТЕРНЕТ!

Net 30

VDSL/Оптички
Договор на 2 години
790ден. месечно
 • До 30 Mbps / 5 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер

Fiber 50

Оптички
Договор на 2 години
890ден. месечно
 • До 50 Mbps / 50 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер

Fiber 100

Оптички
Договор на 2 години
1.190ден. месечно
 • До 100 Mbps / 100 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер

Fiber 300

Оптички
Договор на 2 години
1.790ден. месечно
 • До 300 Mbps / 300 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер

ОДБЕРЕТЕ СУПЕРИОРЕН ОПТИЧКИ ИНТЕРНЕТ ОД НЕОТЕЛ!

 • Гејминг

  За беспрекорно играње онлајн неопходна е стабилна врска со мал "ping". Затоа професионалните гејмери секогаш бираат оптички интернет.

 • Видео стриминг

  Сега не е проблем доколку повеќе членови во семејството гледаат видеа на интернет истовремено. Интернет брзината е доволна за сите!

 • Онлајн настава

  Бидете безгрижни со брз и стабилен интернет кој ќе го направи онлајн учењето, лесно како песна.

 • Работа од дома

  Со оптичкиот интернет вашата работа нема да "кочи", бидејќи вашето дете во моментот следи онлајн настава или гледа видеа на интернет.

Ти треба супер брз интернет и neoTV?

НЕ ПРАВЕТЕ КОМПРОМИСИ КОГА СТАНУВА ЗБОР ЗА КВАЛИТЕТЕН И СТАБИЛЕН ИНТЕРНЕТ ЗАЕДНО СО ИНТЕРАКТИВНА ТЕЛЕВИЗИЈА!

Како да нарачате?

Онлајн преку веб-страницата

Онлајн преку веб-страницата

Нарачајте онлајн со пополнување на формата за даден пакет за кој сте заинтересирани.

Продажни места

Продажни места

Дознајте каде се може да случите договор за нашите услуги.
Кликни тука

Телефонска нарачка

Телефонска нарачка

Јавете се во контакт центарот и телефонски склучете договор. Ние ќе се погрижиме за доставата на документите!
02/ 55 11 155
small_c_popup.png

Оставете ни ги вашите податоци и ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.