MK  |  SQ   ☎ 02/55 11 155   Контакт 

Search

ПОБРЗАЈТЕ!

ОСТАНУВААТ УШТЕ...

 • 00денови
 • 00часови
 • 00минути
 • 00секунди

Fiber 50

Оптички
Договор на 2 години
890ден. месечно
 • До 50 Mbps / 50 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер

Fiber 100

Оптички
Договор на 2 години
1.190ден. месечно
 • До 100 Mbps / 100 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер

Fiber 300

Оптички
Договор на 2 години
1.790ден. месечно
 • До 300 Mbps / 300 Mbps
 • Неограничен интернет
 • Вклучен WiFi рутер

ОДБЕРЕТЕ СУПЕРИОРЕН ОПТИЧКИ ИНТЕРНЕТ ОД НЕОТЕЛ!

 • Гејминг

  За беспрекорно играње онлајн неопходна е стабилна врска со мал "ping". Затоа професионалните гејмери секогаш бираат оптички интернет.

 • Видео стриминг

  Сега не е проблем доколку повеќе членови во семејството гледаат видеа на интернет истовремено. Интернет брзината е доволна за сите!

 • Работа од дома

  Со оптичкиот интернет вашата работа нема да "кочи", бидејќи вашето дете во моментот следи онлајн настава или гледа видеа на интернет.

Проверете дали има оптика во Вашиот дом!

  ТЕЛЕВИЗИЈА + ОПТИЧКИ ИНТЕРНЕТ

  Ти треба телевизија со сите спортски и бројни филмски содржини на едно место?

  Како да нарачате?

  Онлајн преку веб-страницата

  Онлајн преку веб-страницата

  Нарачајте онлајн со пополнување на формата за даден пакет за кој сте заинтересирани.

  Продажни места

  Продажни места

  Дознајте каде се може да случите договор за нашите услуги.
  Кликни тука

  Телефонска нарачка

  Телефонска нарачка

  Јавете се во контакт центарот и телефонски склучете договор. Ние ќе се погрижиме за доставата на документите!
  02/ 55 11 155

  НЕ ЗАМИНУВАЈ!

  САКАШ ДА ПРОВЕРИМЕ ДАЛИ ИМА ОПТИКА НА ТВОЈАТА ЛОКАЦИЈА?

  ВНЕСИ ГИ ТВОИТЕ ПОДАТОЦИ И НИЕ ЌЕ ТЕ КОНТАКТИРАМЕ СО ИНФОРМАЦИЈА

   small_c_popup.png

   Оставете ни ги вашите податоци и ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.